Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Borkowo, pomorskie

  • 549 000 zł
  • 42,59 m²
  • 12 890,35 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ławicki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Borkowo, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

549 000 zł

42,59 m²

12 890,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

549 000 zł 42,59 m² 12 890,35 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (12 890,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 42,59 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY:
- 3 km do obwodnicy Trójmiasta;
- 20 min autem do ścisłego Centrum Gdańska;
- Liczne tereny zielone;
- W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa;
- Ogólnodostępne miejsca parkingowe pod blokiem;

LOKALIZACJA:
Znajduje się tutaj znakomicie rozwinięta infrastruktura: w najbliższej okolicy placówki oświatowe, przychodnia, punkty usługowe, markety, place zabaw, boiska sportowe, bliska odległość od przystanku komunikacji (...)

Agent

Paweł Ławicki

797 787...